pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 9 kwietnia 2020
  • wyświetleń: 5188

Środki do dezynfekcji dla szkół, przedszkoli, przychodni i izolatorium

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Koronawirus - raport" podaj

Po raz kolejny firma Autoland z Pawłowice przekazała nieodpłatnie płyn odkażający. W sumie rozdysponowane zostanie 600 litrów środka służącego do dezynfekcji.

Płyn odkażający
Firma Autoland Pawłowice przekazała środki do dezynfekcji dla szkół, przedszkoli, przychodni i izolatorium · fot. UG Pawłowice


450 litrów płynu odkażającego trafi do Uzdrowiska Goczałkowice-Zdrój, które czasowo zostało przekształcone w izolatorium. Oprócz tego 250 litrów płynu zostanie przekazanych do gminnych przychodni zdrowia, szkół i przedszkoli oraz innych jednostek organizacyjnych gminy Pawłowice, w tym również do urzędu gminy.

Warto dodać, że już wcześniej firma przekazał 335 litrów płynu odkażającego do jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych w gminie Pawłowice. Pisaliśmy o tym tutaj.

Działajmy w myśl zasady #PszczynaSobiePomaga

BM / pless.pl, źródło: UG Pawłowice

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Koronawirus - raport

Publikujemy bieżące raporty Ministerstwa Zdrowia, Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej oraz powiatowego Sanepidu dotyczące sytuacji epidemiologicznej w powiecie pszczyńskim, regionie i kraju. Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Koronawirus - raport" podaj