pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 7 kwietnia 2020
  • 14 kwietnia 2020
  • wyświetleń: 16878

[FOTO] Udana zbiórka darów w Łące. Obdarowano trzy placówki zdrowia

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Koronawirus - raport" podaj

W czwartek, 9 kwietnia na terenie Łąki zorganizowano zbiórkę artykułów przemysłowych i spożywczych. Produktów było tak wiele, że zostały przekazane w sumie trzem placówkom.

Zbiórka artykułów przemysłowych i spożywczych dla szpitali - 9.04.2020 · fot. www.facebook.com/Łąka-sołectwo-gminy-Pszczyna-1450518475249241


- Dziękujemy za Waszą pomoc i zaangażowanie w zorganizowaną akcję zbiórki darów. Ilość zebranych środków, w tak krótkim czasie, przerosła nasze oczekiwania, dzięki czemu mogliśmy pomóc jeszcze jednemu szpitalowi - podsumowują organizatorzy.

Zebrane środki przekazano do: Szpitala Powiatowego w Pszczynie, SOR Górnośląskiego Centrum Zdrowia Dziecka w Katowicach oraz Izolatorium przy Uzdrowisku w Goczałkowicach-Zdroju.

- Chcemy podziękować Wszystkim za pomoc i dobre serce. Dziękujemy w szczególności: sklepom KAJEX i KAPRYS za udostępnienie miejsc na zbiórkę oraz okazaną pomoc, druhom OSP ŁĄKA za włączenie się bardzo aktywnie w akcję, zakupienie niezbędnych środków, udostępnienie pomieszczeń oraz rozwiezienie otrzymanych produktów, WSZYSTKIM osobom, które wsparły zbiórkę oraz rozpowszechniły informację o planowanej akcji! Bardzo dziękujemy Kasi z Pielgrzymowic za rozpropagowanie akcji w swojej miejscowości (to tez powiat pszczyński) i ogromy wkład w zebrane środki - dziękują inicjatorzy zbiórki.

Działajmy w myśl zasady #PszczynaSobiePomaga

BM, ar / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Koronawirus - raport

Publikujemy bieżące raporty Ministerstwa Zdrowia, Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej oraz powiatowego Sanepidu dotyczące sytuacji epidemiologicznej w powiecie pszczyńskim, regionie i kraju. Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Koronawirus - raport" podaj