pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 7 kwietnia 2020
  • 8 kwietnia 2020
  • wyświetleń: 10262

Światowy Dzień Zdrowia: urzędnicy podziękowali medykom

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Szpital w Pszczynie" podaj

7 kwietnia obchodzimy Światowy Dzień Zdrowia, który jest też dniem wszystkich pracowników służby zdrowia. Dziękujemy pracownikom służby zdrowia za ich trud, poświęcenie i zaangażowanie!

Dzisiaj, kiedy na świecie rozwija się epidemia koronawirusa, to właśnie medycy - lekarze, ratownicy medyczni, pielęgniarki, technicy, laboranci, salowe i pozostali pracownicy każdego polskiego szpitala, przychodni i jednostki, są na pierwszym froncie tej walki. Dlatego składamy gorące podziękowania wszystkim pracownikom służby zdrowia, a szczególnie medykom z powiatu pszczyńskiego.

Loading...


Akcja #BrawaDlaWasUrzędnicy podziękowali medykom
Urzędnicy podziękowali medykom - 7.04.2020 · fot. UM Pszczyna


Punktualnie o godz. 13.00 na balkon ratusza oraz przed budynek wyszli pracownicy Urzędu Miejskiego w Pszczynie, aby przyłączyć się do akcji "Oklaski dla medyków". Sytuacji, w której znalazł się świat nie trzeba tłumaczyć.

Tysiące zaangażowanych pracowników służby zdrowia stanęło przy łóżkach chorych pacjentów. Rzucili wszystko, aby ratować życie. Tak jest każdego dnia. O godzinie 13.00 na terenie całego kraju słychać było brawa. W ten sposób w Światowym Dniu Zdrowia Polacy podziękowali medykom.

BM / pless.pl, źródło: Powiat, UM Pszczyna

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Szpital w Pszczynie

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Szpital w Pszczynie" podaj