pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 3 kwietnia 2020
  • wyświetleń: 3632

Plenerowe obiekty rekreacyjne w Goczałkowicach są zamknięte

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Koronawirus - raport" podaj

W związku ze stanem epidemii i ograniczeniami wprowadzonymi przez rząd zamknięte są plenerowe obiekty rekreacyjne na terenie gminy Goczałkowice-Zdrój.

Do odwołania nie można korzystać z placu zabaw przy Szkole Podstawowej nr 1 w Goczałkowicach-Zdroju oraz siłowni plenerowej w pobliżu Starego Dworca. Obowiązuje również zakaz wstępu do altan w Borze. Prosimy o stosowanie się do zakazu.

Rząd wprowadził także zakaz przebywania na plażach i terenach zielonych, pełniących funkcje publiczne. Dlatego urzędnicy apelują o to, żeby nie wchodzić na teren Parku Zdrojowego.

Wszystkie te ograniczenia zostały wprowadzone z konieczności ograniczenia rozprzestrzeniania się koronawirusa.

BM / pless.pl, źródło: UG Goczałkowice-Zdrój

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Koronawirus - raport

Publikujemy bieżące raporty Ministerstwa Zdrowia, Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej oraz powiatowego Sanepidu dotyczące sytuacji epidemiologicznej w powiecie pszczyńskim, regionie i kraju. Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Koronawirus - raport" podaj