pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 2 kwietnia 2020
  • wyświetleń: 11296

Uwaga! Fałszywa listonoszka w maseczce i niebieskich rękawiczkach

Ostatnio policjanci z Czechowic-Dziedzic zanotowali fakt kradzieży pieniędzy przez kobietę podającą się za listonosza. Sprawczyni wykorzystała chwilową nieuwagę domowników. Mieszkańców powiatu pszczyńskiego prosimy o ostrożność i informowanie o podobnych zdarzeniach dyżurnego miejscowej komendy, Komisariatu Policji w Czechowicach-Dziedzicach lub z najbliższej jednostki policji.

Ustalono rysopis fałszywej listonoszki: sprawcą była kobieta w wieku pomiędzy 35-40 lat, miała 160 cm wzrostu i normalną budowę ciała. Była ubrana w czarną długą kurtkę z kapturem, której wewnętrzna część była koloru białego. Na rękawach kurtki były białe wstawki. Dodatkowo na prawym rękawie był widoczny okrągły, bliżej nieokreślony symbol. Spod kurtki wystawała biała sukienka. Kobieta miała czarne, płaskie buty, na głowie miała zieloną czapkę ze srebrnymi cekinami.

Ważne! Na twarzy miała założoną maseczkę, natomiast na dłoniach niebieskie rękawiczki chirurgiczne.

BM / pless.pl, źródło: KPP Pszczyna

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.