Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 1 kwietnia 2020
  • wyświetleń: 9127

[FOTO] Pożar samochodu na DK-1 w Goczałkowicach-Zdroju

We wtorek, 1 kwietnia około godziny 8:50 na DK-1 w Goczałkowicach-Zdroju doszło do pożaru samochodu osobowego marki Mazda. Mimo błyskawicznej reakcji straży pożarnej nie udało się uniknąć dużych strat. Komora silnika i część wnętrza spłonęły. Kierowcy musieli liczyć się z utrudnieniami.

p
fot. nadesłane przez czytelnika


Kierująca Mazdą jechała od strony Bielska-Białej. Z nieoficjalnych informacji wynika, że na wysokości Czechowic-Dziedzic poczuła zapach benzyny we wnętrzu samochodu. Zatrzymała się na stacji paliw Shell przed wjazdem do Goczałkowic-Zdroju i dokładnie obejrzała samochód. Komora silnika była sucha, pod samochodem nie było żadnej plamy, a niepokojący zapach ustał.

Kierująca ruszyła w dalszą drogę, a sytuacja związana z zapachem benzyny się już nie powtórzyła. Po około 3 kilometrach na wysokości zakładów mięsnych " Kania" samochód stanął w płomieniach. Kobieta bezpiecznie się ewakuowała i rozpoczęła gaszenie wraz z innymi kierowcami za pomocą podręcznych gaśnic samochodowych.

p
fot. nadesłane przez czytelnika


Płomienie udało się częściowo stłumić do czasu przyjazdu pierwszego zastępu straży pożarnej. Niestety nie udało się jednak uniknąć dużych strat. Pojazd nadaje się do kasacji. Na chwilę obecną nie wiadomo dokładnie co było przyczyną pożaru. Najbardziej prawdopodobną hipotezą jest usterka techniczna.

W czasie trwania akcji gaśniczej droga została zamknięta na kilka minut. Utrudnienia w ruchu trwały łącznie około godzinę.

sid / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.