pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 2 kwietnia 2020
  • wyświetleń: 2412

Przedsiębiorcy wynajmujący lokale od gminy Miedźna otrzymają pomoc

Przedsiębiorcy, którzy korzystają z lokali użytkowych wynajmowanych od gminy Miedźna, a ich działalność została wstrzymana lub znacząco ograniczona z powodu epidemii, mogą składać wnioski o udzielenie ulgi w formie odstąpienia od pobrania opłat z tytułu najmu gminnych lokali użytkowych.

Warunkiem uzyskania ulgi jest udokumentowanie przez wnioskodawcę faktu wstrzymania lub znaczącego ograniczenia prowadzenia działalności gospodarczej w wynajmowanym lokalu użytkowym. Ulgi udzielane będą w ramach pomocy de minimis. W związku z tym, należy złożyć dodatkowe dokumenty dotyczące pomocy publicznej. Każda sprawa będzie rozpatrywana indywidualnie na wniosek przedsiębiorcy.

Wniosek wraz z kompletem dokumentów należy przesłać w formie elektronicznej poprzez skrzynkę podawczą Epuap lub pocztą tradycyjną na adres: Urząd Gminy Miedźna, ul. Wiejska 131, 43-227 Miedźna

Wszelkich informacji udziela Referat Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska, tel. 32 211 61 96, 32 211 61 60 wew. 43 lub 519 347 288, 519 347 289.

Wzory dokumentów do pobrania są dostępne na stronie Urzędu Gminy Miedźna.

BM / pless.pl, źródło: UG Miedźna

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.