pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 2 kwietnia 2020
  • wyświetleń: 6857

Wiejska Chata z Pszczyny: Jak tu trefisz, to se fajnie pomaszkecisz!


Artykuł sponsorowany:

Jesteśmy firmą rodzinną funkcjonującą z pokolenia na pokolenie, działalność prowadzimy od 1979 roku. Początkowo zajmowaliśmy się produkcją jaj z chowu ściółkowego wzbogaconych o mieszankę wielozbożową z dodatkiem ziół, kurkumy, oregano. Aby sprostać wymaganiom naszych klientów zajęliśmy się produkcją jaj wiejskich z wolnego wybiegu, OMEGA 3i6 oraz od kur zielononóżek.

Wiejska Chata: Jak tu trefisz, to se fajnie pomaszkecisz!W 2019 naszą ofertę poszerzyliśmy o makaron 8-jajeczny własnej produkcji, przetwory, domowe wyroby garmażeryjne oraz ekologiczne siatki fraszki. Uczestniczymy w programie rzetelna firma, otrzymaliśmy nominację do nagrody Orła Agrobiznesu.

Wiejska Chata: nasze wyroby garmażeryjne pod marką Manufaktura Smaku


Nasze jaja otrzymały w programie "Doceń polskie" certyfikat top produkt. Spełniamy wszystkie wymogi weterynaryjne ważne przy produkcji i sprzedaży żywności oraz posiadamy wdrożony system HACCP.

Wiejska Chata: Jak tu trefisz, to se fajnie pomaszkecisz!

Nasze jaja z wolnego wybiegu otrzymały w programie "Doceń polskie" certyfikat top produkt!


Jaja oraz wszystkie nasze wyroby dostępne są w naszych sklepach firmowych w Pszczynie oraz w sklepach, z którymi współpracujemy.Wiejska Chata: Jak tu trefisz, to se fajnie pomaszkecisz!Nasze sklepy firmowe:  • Pszczyna, ul. Sobieskiego 8
  • Pszczyna, ul. Męczenników Oświęcimskich 2 (obok przejazdu kolejowego)
W tym szczególnie trudnym czasie warto wspierać lokalnych producentów!Wiejska Chata na Facebooku, strona www