Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 1 kwietnia 2020
  • wyświetleń: 4032

Wideokonferencja nt. zmian w przepisach i sytuacji w gminie

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Koronawirus - raport" podaj

1 kwietnia weszły w życie nowe ograniczenia w poruszaniu się. Złamanie przepisów może skutkować nałożeniem kary w wysokości od 5 do 30 tys. zł. To kolejne narzędzie w walce z ograniczeniem rozprzestrzeniania się koronawirusa.

Burmistrz rozmawiał z przedstawicielami służb mundurowych
Burmistrz rozmawiał z przedstawicielami służb mundurowych - 1.04.2020 · fot. UM Pszczyna


O wprowadzonych zmianach w przepisach, a także panującej sytuacji na terenie gminy Pszczyna rozmawiał burmistrz Pszczyny Dariusz Skrobol z przedstawicielami służb mundurowych: policji, straży miejskiej oraz staży pożarnej.

- W związku z tym, że wszyscy jesteśmy zobligowani do maksymalnego ograniczenia kontaktu, zorganizowaliśmy wideokonferencję. Dotychczas nie korzystaliśmy z tej formy kontaktu. Wiele wskazuje na to, że będziemy częściej łączyli się wykorzystując sieć internetową - mówi burmistrz Skrobol.

Praca zdalna oraz ograniczenie kontaktu w urzędach powodują, że rozwija się e-administracja. Kilkanaście dni temu pierwszy raz w historii Urzędu Miejskiego otwierano oferty przetargowe "na żywo" podczas transmisji on-line.

Informacje o nowych ograniczeniach znajdziecie tutaj.

BM / pless.pl, źródło: UM Pszczyna

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Koronawirus - raport

Publikujemy bieżące raporty Ministerstwa Zdrowia, Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej oraz powiatowego Sanepidu dotyczące sytuacji epidemiologicznej w powiecie pszczyńskim, regionie i kraju. Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Koronawirus - raport" podaj

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.