pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 1 kwietnia 2020
  • wyświetleń: 2394

Ekipa Szymona Hołowni pomoże seniorom w zakupach

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Koronawirus - raport" podaj

Ekipa Szymona Hołowni z Bielska-Białej i Pszczyny podczas kryzysu epidemicznego prowadzi akcję pomocy potrzebującym "Ekipa z sąsiedztwa".

W sytuacji zagrożenia, które najbardziej niebezpieczne jest dla osób w podeszłym wieku, wolontariusze Ekipy Szymona chcą okazać pomoc starszym, samotnym, niepełnosprawnym w zrobieniu zakupów spożywczych czy kupowaniu leków. Osoby najstarsze, mające problemy ze zdrowiem, są najbardziej narażone na działanie wirusa - samodzielne zakupy są dla ich zdrowia ryzykiem.

Zachęcamy do przekazywania dalej tej informacji i polecaniu pomocy zainteresowanym. Kontakt telefoniczny znajduje się na plakacie poniżej.

Ekipa Szymona

ar / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Koronawirus - raport

Publikujemy bieżące raporty Ministerstwa Zdrowia, Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej oraz powiatowego Sanepidu dotyczące sytuacji epidemiologicznej w powiecie pszczyńskim, regionie i kraju. Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Koronawirus - raport" podaj