Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 1 kwietnia 2020
  • wyświetleń: 4379

Pożyczka dla mikroprzedsiębiorców z Powiatowego Urzędu Pracy

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Koronawirus - raport" podaj

Pierwszym instrumentem pomocowym wynikającym z wdrożenia specustawy o tarczy antykryzysowej będzie pomoc dla mikroprzedsiębiorców w postaci niskoprocentowej pożyczki.

Zgodnie z planami wdrożenia nowych zadań wynikających ze specustawy, mających na celu pomoc pracodawcom znajdującym się w trudnej sytuacji w związku panującą epidemią koronawirusa, Powiatowy Urząd Pracy w Pszczynie przygotowuje się do uruchomienia nowych instrumentów pomocowych.

Pierwszym takim instrumentem będzie pomoc dla mikroprzedsiębiorców, którzy będą mogli otrzymać niskooprocentowaną pożyczkę w wysokości do 5 tysięcy złotych.

Wszystkie druki oraz wnioski dotyczące mikropożyczki zostaną zamieszczone na stronie internetowej oraz przesłane do właścicieli firm.

O wszelkich zmianach i nowych instrumentach PUP będzie informować na bieżąco na stronie internetowej: pszczyna.praca.gov.pl/ i na Facebooku - kliknij tutaj.

ar / pless.pl, źródło: Powiatowy Urząd Pracy w Pszczynie

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Koronawirus - raport

Publikujemy bieżące raporty Ministerstwa Zdrowia, Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej oraz powiatowego Sanepidu dotyczące sytuacji epidemiologicznej w powiecie pszczyńskim, regionie i kraju. Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Koronawirus - raport" podaj

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.