pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 23 marca 2020
  • 24 marca 2020
  • wyświetleń: 19767

Grupa słuchaczy UTW wróciła z Indii. 36 osób objętych kwarantanną

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Koronawirus - raport" podaj

11 marca 36-osobowa grupa słuchaczy Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Pszczynie wyruszyła na wycieczkę krajoznawczą do Indii. Po powrocie podróżnicy zostali objęci kwarantanną. Będą w niej przebywać do 2 kwietnia.

Grupa słuchaczy UTW wróciła z Indii
Grupa słuchaczy UTW na wycieczce w Indiach - 03.2020 · fot. www.facebook.com/utwpszczyna


- Wróciliśmy do Delhi po zwiedzeniu Złotego Trójkąta (Golden Triangle). Delhi - Jajpur - Agra. Udało się! Jedynie Taj Mahal obejrzeliśmy z dachu restauracji znajdującej się naprzeciw tego cudu świata. Wylecieliśmy "za 5 dwunasta". Potem już loty do Delhi były wstrzymane. Mieliśmy wspaniałych pilotów. Starali się pokazać nam jak najwięcej. Czy jeździliście wieczorem jeepami po Jajpurze (Różowe Miasto), podziwiając pięknie oświetlone zabytki oglądane w ciągu dnia? A może mieliście dyskotekę w autobusie? To tylko niektóre z dodatkowych atrakcji. Dużo wrażeń, wspomnień, pamiątek. Indie to piękny kraj, pełen kontrastów, życzliwi ludzie. Warto było zobaczyć to wszystko na żywo. Jutro wracamy do naszych domów. W czasie dwutygodniowej kwarantanny będziemy tu wracać myślami - czytamy wpis zamieszczony 18 marca na Facebooku Stowarzyszenia Pszczyński Uniwersytet Trzeciego Wieku.

Jak udało nam się dowiedzieć, Urząd Miejski po otrzymaniu informacji o tym, że słuchacze UTW przebywają w Indiach, przekazał wiadomość do sanepidu. Po powrocie z wycieczki 36-osobowa grupa przeszła procedury sanitarne i została objęta kwarantanną, która obowiązuje do 2 kwietnia. Na chwilę obecną uczestnicy wyjazdu czują się dobrze, nikt nie zaobserwował u siebie objawów chorobowych.

BM / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Koronawirus - raport

Publikujemy bieżące raporty Ministerstwa Zdrowia, Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej oraz powiatowego Sanepidu dotyczące sytuacji epidemiologicznej w powiecie pszczyńskim, regionie i kraju. Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Koronawirus - raport" podaj