pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 21 marca 2020
  • 22 marca 2020
  • wyświetleń: 8338

Lekarze z Megrezu dziękują za wsparcie i proszą o zostanie w domu

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny Megrez w Tychach to placówka, która została przekształcona na czas epidemii koronawirusa w szpital zakaźny. Lekarze tam pracujący w oficjalnym poście na Facebooku dziękują za okazaną przez mieszkańców pomoc i jednocześnie proszą o pozostanie w domach w ten weekend. - My jesteśmy w pracy dla Was, Wy zostańcie w domach dla nas - apelują, tym samym przyłączając się do ogólnoświatowej akcji lekarzy walczących o nasze zdrowie.

Megrez
Zdjęcie lekarzy wykorzystywane w ogólnoświatowej akcji medyków. Fotografia pochodzi z jednego ze szpitali w USA · fot. www.facebook.com/Wojewódzki-Szpital-Specjalistyczn


- To niesamowite, ile potraficie zrobić dla personelu szpitala bez proszenia, z własnej inicjatywy i potrzeby serca, chcąc pomóc tym, którzy ratują Was i leczą. Tym razem jest wielka prośba od nas na nadchodzący weekend, i nie tylko. Lekarze, pielęgniarki, położne, ratownicy, opiekunowie medyczni, laboranci, radiolodzy, rehabilitanci, dietetyczki, statystyczki, pracownicy centralnej sterylizatorni, działu technicznego i obsługi administracyjne oraz wszyscy pozostali, którzy ciężko pracują dla wspólnego dobra mieszkańców, kierują do Was ważny apel: my jesteśmy w pracy dla Was, Wy zostańcie w domach dla nas! - apelują tyscy lekarze, włączając się w akcję personelu medycznego z całego świata. Inicjatywa polega na tym, że w mediach społecznościowych lekarze proszą o pozostanie w domu, fotografując się z hasłem "Zostajemy w pracy dla Was. Wy zostańcie w domu dla nas!".

Loading...


My także przyłączamy się do tego apelu. #Zostanwdomu! Nie obciążajmy bardziej lekarzy, którzy dają z siebie wszystko w ostatnich trudnych tygodniach dla nas wszystkich.

ar / pless.pl, źródło: Wojewódzki Szpital Specjalistyczny Megrez Sp z o. o./Facebook

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.