pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Wiadomości

  • 22 marca 2020
  • wyświetleń: 4874

Nudno? Weź udział w konkursach artystycznych i naukowych POPP

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "POPP" podaj

Powiatowe Ognisko Pracy Pozaszkolnej nicnierobieniu mówi stanowcze nie, zachęcając dzieci i młodzież do wzięcia udziału w konkursach artystycznych i naukowych. Prace można przesyłać mailem!

Konkurs POPP
POPP nie odwołuje konkursów. Prace można przesyłać mailowo!


Powiatowe Ognisko Pracy Pozaszkolnej z powodu epidemii koronawirusa nie prowadzi zajęć, ale wychodzi naprzeciw młodzieży pozostającej w domach i proponuje udział w konkursach powiatowych, które dają możliwość spożytkowania wolnego czasu, jakiego w obecnej sytuacji uczniowie mają sporo. Konkursy przeznaczone są dla dzieci i młodzieży powiatu pszczyńskiego.

Zmienił się regulamin sposobu przyjmowania prac, które od teraz można przesłać mailem. Zapis, że pracę powinien podpisać nauczyciel prowadzący ucznia w konkursie można pominąć. Brak tego podpisu nie będzie skutkował odrzuceniem prac.

Odbędą się:

  • XVIII Powiatowy Konkurs Historyczny. Opracować można dwa zagadnienia - II powstanie śląskie oraz Bitwa Warszawska - "Cud nad Wisłą" 1920.
  • Konkurs matematyczny na prezentację multimedialną
  • Konkurs filozoficzno-literacki "Jak żyć?"


Termin składania prac we wszystkich konkursach upływa 15 kwietnia.

Szczegóły na stronie POPP - kliknij tutaj

Konkurs POPP
Konkurs Filozoficzny "Jak żyć?"


Odbędzie się również Powiatowe Biennale Grafiki Dzieci i Młodzieży, tym razem pod nazwą "Woda - kropla - życie". Do wykonania jest praca plastyczna o tematyce ekologicznej. Dopuszczalne są tradycyjne techniki graficzne oraz grafika komputerowa.

Konkurs POPP
Powiatowe Biennale grafiki dzieci i młodzieży


Termin przyjmowania prac mija 15 maja.

POPP zachęca najpierw uczestników do przejścia "wodną ścieżką", zapoznając się z materiałami zamieszczonymi pod linkami:

naszaziemia.pl/wiedza/woda-kropla-do-kropli/czy-wiesz-ze-1/Szczegóły i regulamin konkursu na stronie internetowej POPP - kliknij tutaj.

Działajmy w myśl zasady #PszczynaSobiePomaga

ar / pless.pl
źródło: POPP Pszczyna

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

POPP

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "POPP" podaj