Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 19 marca 2020
  • 22 marca 2020
  • wyświetleń: 13807

Nie będzie Daisy Days i imprez w parku. Burmistrz ogranicza wydatki

- To nie czas i miejsce na organizację takich imprez, jak Daisy Days, czy innych wydarzeń mających miejsce na terenie Ośrodka Sportów Wodnych - mówi Dariusz Skrobol. Burmistrz podjął decyzję, aby w tym roku znacznie ograniczyć wydatki na organizację imprez. Środki natomiast zostaną przekazane na walkę z koronawirusem.

Loading...


- Dzięki Państwa zdyscyplinowaniu i odpowiedzialności na szczęście do dnia dzisiejszego nie mamy przypadku koronawirusa na terenie gminy Pszczyna. Bardzo za to dziękuję i zachęcam do tego, aby pozostać w domach - rozpoczął Dariusz Skrobol.

Burmistrz poinformował, jak funkcjonują szkoły. Wspomniał także o rządowym programie Tarczy Antykryzysowej i zapowiedział, że gmina przygotowuje rozwiązania legislacyjne dla pszczyńskich przedsiębiorców.

- Zdecydowałem o maksymalnym ograniczeniu wydatków w najbliższym czasie. Rezygnujemy z imprez zewnętrznych takich jak Daisy Days czy pomniejsze wydarzenia na terenie Ośrodku Sportów Wodnych i w parku pszczyńskim. Środki te, które były do tej pory przeznaczone na organizację tych imprez będziemy wydatkować na walkę z wirusem - obwieścił burmistrz.

I choć w tym roku nie odbędzie się znana niemalże w całej Polsce impreza pod nazwą Daisy Days, zachęcamy do przywrócenia wspomnień zaglądając do naszych galerii.Działajmy w myśl zasady #PszczynaSobiePomaga

BM / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.