Firmy w czasie epidemii Firmy w czasie epidemii

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 17 marca 2020
  • wyświetleń: 750

Sporty zimowe w rozrywce

Materiał partnera:

Każdy, kto interesuje się rozrywką taką jak zakłady bukmacherskie, na pewno zastanawia się nad różnymi kategoriami sportów, których wydarzenia można obstawić. W sezonie zimowym ciekawą opcją wydają się być takie dyscypliny jak hokej na lodzie, skoki narciarskie czy narciarstwo alpejskie.

Sporty zimowe w rozrywce


Zimowe sporty narodoweSporty zimowe mają bardzo silną pozycje wśród polskich kibiców. Wielu z nich pamięta okres "Małyszomanii", kiedy triumfy skoczka narciarskiego Adama Małysza nie schodziły z pierwszych stron gazet. Potem nastały czasy naszej biegaczki narciarskiej Justyny Kowalczyk. Teraz uwaga koncentruje się na skoczkach Kamilu Stochu, a ostatnio Dawidzie Kubackim. Można więc stwierdzić, że niektóre dyscypliny zimowe należą do grona naszych sportów narodowych.

O tym, że stawianie na "naszych" nie zawsze przynosi korzyści, wie każdy doświadczony typer. Inaczej ma się to w przypadku osób, które obstawiają okazjonalnie, dla frajdy - one mogą sobie pozwolić nawet na przegranie zakładu, byleby podgrzać emocje w trakcie obserwowania zmagań naszych zawodników. W dobie walki o klienta, zakłady sportowe oferują liczne promocje bukmacherskie, a jedną z czołowych na rynku jest kod promocyjny Pzbuk upoważniający do odebrania bonusa powitalnego.

Czynniki wpływające na obstawianie sportów zimowychZimowe dyscypliny sportowe, w szczególności te rozgrywane na wolnym powietrzu, w dużym stopniu zależne są od warunków atmosferycznych. Do skoków narciarskich przylgnęła nawet etykieta "loterii wiatrowej", od której wyniku uzależnione były pozycje zajmowanie przez poszczególnych skoczków. Zmodyfikowano system punktowy tak, by rekompensował zawodnikom skoki w niekorzystnych warunkach, np. przy wietrze w plecy, jednak dalej na skoczniach nie brakuje kontrowersji związanych z reagowaniem na zmieniającą się pogodę.

Ważnym aspektem są również kwestie sprzętowe. O wynikach osiąganych przez zawodników i zawodniczki w biegach narciarskich w dużym stopniu decyduje odpowiednie smarowanie nart, które poniekąd również uzależnione jest od aury, a dokładnie rodzaju śniegu.

Te dodatkowe czynniki powinny być brane pod uwagę, kiedy zdecydujemy się obstawić wydarzenie z kategorii sportów zimowych.

Sporty zimowe w ofercie polskich bukmacherówPolscy legalni bukmacherzy internetowi odpowiadają na zapotrzebowanie polskich kibiców, jeśli chodzi o sporty zimowe. W ich ofercie można znaleźć zakłady na zawody w hokeju na lodzie (jedna z najpopularniejszych zimowych dyscyplin), skoki narciarskie, biegi narciarskie, biatlon, narciarstwo alpejskie czy curling. Oczywiście ta oferta zmienia się w odpowiedzi na zainteresowanie graczy - im jest ono mniejsze w stosunku do danej dyscypliny, tym skromniejsza jest oferta u bukmacherów. Nieco odmienną kwestią są duże imprezy jak Zimowe Igrzyska Olimpijskie. Wtedy można natrafić na szereg zakładów specjalnych, dotyczących na przykład liczby medali wywalczonych przez daną nację.