pless.pl

Reklama

Wiadomości

  • 13 marca 2020
  • wyświetleń: 5501

Ośrodek Pomocy Społecznej w Pszczynie wprowadza ograniczenia

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Ośrodek Pomocy Społecznej" podaj

Na podstawie Rozporządzenia Ministra Zdrowia z dnia 13 marca w sprawie ogłoszenia na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej stanu zagrożenia epidemicznego od 16 marca do odwołania, Dyrektor Ośrodka Pomocy Społecznej w Pszczynie wprowadza ograniczenia w funkcjonowaniu Ośrodka.

Ograniczenia będą polegać na wykonywaniu wyłącznie zadań niezbędnych do zapewnienia pomocy obywatelom oraz jego zadań wyłączając bezpośrednia obsługę klienta. Osoby potrzebujące pomocy proszone są o kontakt telefoniczny (32 210 41 73) lub e-mail (ops@pszczyna.pl).

Wszystkie wypłaty świadczeń są realizowane na bieżąco. Kasa jest czynna w godzinach 12.00 - 14.00.

Wnioski na świadczenia wychowawcze (500+), świadczenia rodzinne i fundusz alimentacyjny OPS zaleca składać drogą elektroniczną lub za pośrednictwem poczty polskiej. Druki są dostępne do pobrania na stronie internetowej Ośrodka.

OPS informuje również, że zajęcia w Klubie Seniora oraz działania projektowe "Droga do zmiany" zostają wstrzymane do odwołania.

ar / pless.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Ośrodek Pomocy Społecznej

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Ośrodek Pomocy Społecznej" podaj