Firmy w czasie epidemii Firmy w czasie epidemii

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 10 marca 2020
  • 11 marca 2020
  • wyświetleń: 11536

[FOTO] Kraksa na DK-81 w Pawłowicach. Obaj kierowcy mieli zielone?

We wtorek, 10 marca około godziny 22:00 na DK-81 w Pawłowicach miało miejsce zderzenie dwóch pojazdów. Kraksa miała miejsce na jezdni w stronę Wisły przy skrzyżowaniu z ulicą Pszczyńską. W związku ze zgłoszeniem wypadku drogowego interweniowały wszystkie służby ratunkowe. Kierowcy musieli liczyć się z utrudnieniami.

Kraksa na DK-81 w Pawłowicach - 10.03.2020 · fot. Jastrzębie Zdrój - Informacje drogowe 24h


Ratownicy medyczni udzielili pomocy uczestnikom wypadku. Jeden z kierowców trafił do szpitala. Jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Okoliczności nie są na tę chwilę znane i bez pomocy świadków wskazanie winnego może być trudne. Jak udało nam się dowiedzieć, zarówno jeden jak i drugi kierowca twierdzą, że mieli zielone światło i uparcie trzymają się swoich wersji. Policjanci sporządzi stosowną dokumentację. Świadkowie proszeni są o kontakt z policją.

Droga w stronę Skoczowa i Wisły była zablokowana około 20 minut. Następnie udrożniono lewy pas ruchu. Utrudnienia trwały do północy.

sid / pless.pl

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.