pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 29 lutego 2020
  • 1 marca 2020
  • wyświetleń: 50275

[FOTO] Śmiertelne potrącenie w Pawłowicach. Nie żyje kobieta

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje - powiat pszczyński" podaj

W sobotę, 29 lutego około godziny 18.00 na ulicy Wodzisławskiej w Pawłowicach doszło do potrącenia pieszej. Na miejscu interweniowały wszystkie służby ratunkowe. Mimo błyskawicznie podjętej akcji ratowniczej, nie udało się uratować życia poszkodowanej.

Śmiertelne potrącenie w Pawłowicach - 29.02.2020 · fot. sid / pless.pl


Z ustaleń naszego reportera wynika, że 22-letni kierowca samochodu marki VAZ Łada Samara, jadąc w stronę Jastrzębia-Zdroju potrącił pieszą, która znajdowała się na przejściu dla pieszych. 71-letnia kobieta doznała ciężkich obrażeń ciała i nie dawała oznak życia. Mimo trwającej kilkadziesiąt minut reanimacji nie udało się przywrócić jej funkcji życiowych.

Kierowca był trzeźwy w chwili zdarzenia. Droga została zablokowana. Wytyczono objazdy. Śledztwo w sprawie śmiertelnego wypadku prowadzą funkcjonariusze pszczyńskiej komendy. Czynności nadzoruje prokuratura. Utrudnienia w ruchu trwały kilka godzin.

BM, sid / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Wypadki i kolizje - powiat pszczyński

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje - powiat pszczyński" podaj