pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 27 lutego 2020
  • wyświetleń: 22309

Kobieta z podejrzeniem koronawirusa: czuję się już dobrze

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Koronawirus - raport" podaj

Z naszą redakcją skontaktowała się nauczycielka Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Mazańcowicach, która przebywa na obserwacji w chorzowskim szpitalu. Dziś mają być znane wyniki badań, które mają ostatecznie potwierdzić lub wykluczyć zakażenie koronawirusem.

szpital
fot. Specjalistyczny Szpital w Chorzowie


Przypominamy, że chodzi o sprawę nauczycielki z Bielska-Białej. Kobieta przyjechała z Rzymu z infekcją, zgłosiła się do Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku-Białej, skąd została przetransportowana na oddział zakaźny Specjalistycznego Szpitala w Chorzowie. Nauczycielka kilka godzin przed hospitalizacją prowadziła zajęcia w szkole.

Kobieta jest zszokowana nagonką internautów na jej osobę. - Ta cała sytuacja jest dla mnie kompletnym nieporozumieniem. Wszyscy mnie szkalują za to, że przyjechałam do szpitala sprawdzić, czy wszystko jest okej - mówi nauczycielka.

Nasza rozmówczyni poinformowała, że ktoś wykradł jej prywatne nagranie, które wysłała do najbliższych z izolatki w Chorzowie i umieścił je w sieci. Zapowiedziała, że zastanawia się, czy nie podjąć kroków prawnych w tej sprawie.

- Czuję się już dobrze. W czwartek mają być wyniki badań, które mam nadzieję zakończą te sprawę - dodaje nauczycielka.

ab / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Koronawirus - raport

Publikujemy bieżące raporty Ministerstwa Zdrowia, Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej oraz powiatowego Sanepidu dotyczące sytuacji epidemiologicznej w powiecie pszczyńskim, regionie i kraju. Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Koronawirus - raport" podaj