pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 26 lutego 2020
  • 27 lutego 2020
  • wyświetleń: 6731

Zaginął 64-latek z Jastrzębia. Policja i rodzina proszą o pomoc

Jastrzębska Policja oraz rodzina apelują o pomoc w poszukiwaniach 64-letniego Wiesława Opoki. Mężczyzna po raz ostatni był widziany w Żorach, a wcześniej w Krzyżowicach na ulicy Zwycięstwa. Do tej pory nie ma z nim kontaktu.

Zaginiony Wiesław Opoka
Zaginął 64-letni Wiesław Opoka z Jastrzębia · fot. KMP w Jastrzębiu-Zdroju


Akcja poszukiwawcza rozpoczęła się w środę, 12 lutego, gdy żona pana Wiesława zgłosiła zaginięcie. Po południu mężczyzna miał przyjechać odebrać ją z pracy, ale się nie pojawił. Do tej pory rodzina nie ma z nim kontaktu.

Mundurowi ustalili, że w dniu zaginięcia kamery jednego z sklepów zarejestrowały zaginionego w Krzyżowicach na ulicy Zwycięstwa około godziny 9.57. Policjanci zostali także poinformowani, iż Wiesław Opoka widziany był w dniach 13-14 lutego w Żorach.

Zaginął Wiesław Opoka z Jastrzębia-Zdroju
Zaginął 64-letni Wiesław Opoka z Jastrzębia · fot. Komenda Miejska Policji w Jastrzębiu-Zdroju


Rysopis zaginionego: wzrost 180 cm, szczupłej budowy ciała, oczy piwne jasne, włosy: krótkie siwe, zakola, uszy przylegające, średniej wielkości. Znaki szczególne: widoczny brak w uzębieniu górnym i dolnym. Ubiór w dniu zaginięcia: niebieskie jeansy, kurtka granatowo-bordowa z kapturem, bluza szara z długim rękawem, półbuty brązowe, skórzane, sportowe, wiązane na sznurowadła.

Zaginął Wiesław Opoka z Jastrzębia-Zdroju
fot. Komenda Miejska Policji w Jastrzębiu-Zdroju


Każdy, kto ma jakiekolwiek informacje na temat miejsca pobytu zaginionego, proszony jest o kontakt z Komendą Miejską Policji w Jastrzębiu-Zdroju, pod numerem tel. 32 47 87 200 lub z najbliższą jednostką policji pod nr tel. 997 lub 112.

Policja apeluje również do pana Wiesława Opoki o kontakt z najbliższą jednostką policji, zapewniając, że gwarantuje pełną dyskrecję.

ar / pless.pl, źródło: KPP Pszczyna

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.