pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 26 lutego 2020
  • wyświetleń: 9058

W Woli przebudowano zniszczony budynek. Będą tu nowe mieszkania

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Nieruchomości w Pszczynie" podaj

Jak informuje Urząd Gminy w Miedźnej, zakończono przebudowę budynku przy ulicy Wałowej w Woli. Obiekt stał zdegradowany, teraz będą tu między innymi mieszkania.

Nowe mieszkania socjalne w Woli - 02.2020 · fot. UG Miedźna


Budynek mieszkalno-usługowy przy ulicy Wałowej był jeszcze do niedawna w bardzo złym stanie. W ramach realizacji projektu istniejąca część mieszkalna została przebudowana i wyremontowana, a na nieużytkowanym poddaszu utworzonych zostało pięć nowych mieszkań socjalnych. Jedno z mieszkań na parterze budynku dostosowane zostało do potrzeb osób z niepełnosprawnością.

Budynek wraz z dachem został docieplony (ściany, podłogi, stropy i stropodachy) oraz wykonano nowe instalacje wewnętrzne (wodno-kanalizacyjne, elektryczne, odgromowe, c.o., wentylacji grawitacyjnej). Łączna powierzchnia użytkowa pięciu nowych mieszkań socjalnych na piętrze budynku wynosi 139,1 m2.

Koszt całkowity projektu wyniósł 1 125 448,30 zł. Kwota dofinansowania to 423 362,20 zł, w tym 368 704,43 zł z Unii Europejskiej oraz 54 657,77 zł z krajowych środków budżetu państwa.

new, BM / pless.pl, źródło: UG Miedźna

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Nieruchomości w Pszczynie

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Nieruchomości w Pszczynie" podaj