Firmy w czasie epidemii Firmy w czasie epidemii

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 25 lutego 2020
  • wyświetleń: 2913

Będą nowe kotły, oświetlenie i przetwornice w kompleksie GOSiR-u

Trzech wykonawców złożyło oferty w przetargu na wykonanie inwestycji pn. "Modernizacja gospodarki energią w Gminnym Ośrodku Sportu i Rekreacji w Goczałkowicach-Zdroju przy ul. Wisławy Szymborskiej 1".

hala sportowa GOSiR w Goczałkowicach-Zdroju
Będą nowe kotły, oświetlenie i przetwornice w kompleksie GOSiR-u · fot. UG Goczałkowice-Zdrój


Zamówienie w trybie "zaprojektuj i wybuduj" obejmuje realizację trzech zadań w kompleksie sportowym Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul. Wisławy Szymborskiej 1 w Goczałkowicach-Zdroju.

Pierwsze polegać będzie na wymianie trzech kotłów. Nowe kotły gazowe będą miały moc 280 kW. W ramach drugiego na hali sportowej wymienione zostanie stare oświetlenie. W miejsce oświetlenia o źródle światła żarowym, świetlówkowym i halogenowym zabudowane zostanie nowoczesne, ledowe. Przewiduje się zabudowę pięciu opraw o mocy 105 W i 28 opraw o mocy 150 W. Trzecie zadanie polegać będzie na zabudowie przetwornic częstotliwości na zasilaniu silników napędowych pomp obiegowych na basenie.

- Na realizację inwestycji otrzymaliśmy dofinansowanie z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiskowa i Gospodarki Wodnej w Katowicach w formie dotacji w wysokości 67 tys. 763 zł oraz preferencyjnej pożyczki w wysokości 408 tys. 806 zł - mówi Gabriela Placha, wójt gminy Goczałkowice-Zdrój.

Trwa analiza ofert złożonych w przetargu ogłoszonym przez Urząd Gminy. Planuje się, że inwestycja powinna zostać zrealizowana do końca sierpnia.

BM / pless.pl, źródło: UG Goczałkowice-Zdrój

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.