pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 24 lutego 2020
  • 12 marca 2020
  • wyświetleń: 60772

Półfinał Pucharu Polski nie dla NEXX Goczałkowice-Zdrój. Przegrana 1:7

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "POSiR" podaj

W środę, 11 marca w hali Powiatowego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Pszczynie odbył się mecz ćwierćfinału Pucharu Polski w Futsalu NEXX Goczałkowice - Constract Lubawa. Spotkanie odbywało się bez udziału publiczności. Na naszym portalu prowadzona była transmisja na żywo z komentatorem. Można było oglądać także studio przed- i pomeczowe.

NEXX Goczałkowice - Constract Lubawa - 1:7 · fot. fotogorg / Gabriel Górecki


Po wyeliminowaniu pierwszoligowych Berlandu Komprachcice, Profi Sport Wrocław i AZS UMCS Lublin, amatorski NEXX Goczałkowice podejmował trzecią obecnie drużynę Futsal Ekstraklasy - Constract Lubawa. Pierwsza połowa spotkania należała zdecydowanie do drużyny gości. Piłkarze z Lubawy od samego początku pewnie rozgrywali piłkę i szybko wyszli na prowadzenie. Zawodnikom z Goczałkowic-Zdroju nie można odmówić jednak woli walki. Druga połowa w ich wykonaniu wyglądała zdecydowanie lepiej. Piłkarze NEXX-u mieli sporo okazji, ale nie zostały one wykorzystane.

Ostatecznie spotkanie zakończyło się wynikiem 7:1 dla gości i to właśnie oni - zespół Constract Lubawa - zagrają w półfinale Pucharu Polski w Futsalu.

Warto w tym miejscu podkreślić, że awans do ćwierćfinału to ogromny sukces piłkarzy z Goczałkowic oraz Pszczyny i niezapomniana przygoda.

Dziękujemy sportowcom za wspaniałe emocje i gratulujemy dotarcia do grona najlepszej ósemki w kraju!

Zapis relacji na żywo:Loading...

BM / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

POSiR

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "POSiR" podaj