pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 23 lutego 2020
  • 24 lutego 2020
  • wyświetleń: 46070

[FOTO] Dachowanie na krajówce. Poszukiwany sprawca zdarzenia!

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje - powiat pszczyński" podaj

Do zdarzenia doszło w niedzielę przed godziną 11:00 w Pszczynie na krajowej jedynce. W rejonie skrzyżowania z ulicą Polne Domy. na jezdni w stronę Bielska-Białej samochód osobowy zderzył się z ciężarówką typu cysterna. W związku ze zgłoszeniem wypadku drogowego interweniowały wszystkie służby ratunkowe.

Dachowanie na DK-1 w Pszczynie - 23.02.2020
Dachowanie na DK-1 w Pszczynie - 23.02.2020 · fot. nadesłane przez czytelnika


Jak do tego doszło? Kierowca ciężarowego MAN-a z naczepą typu cysterna poruszał się prawym pasem ruchu w stronę Bielska-Białej. Z ulicy Polnej na DK-1 wyjechał kierowca Audi i wymusił pierwszeństwo na kierowcy pojazdu ciężarowego. Ten chcąc uniknąć tragicznego w skutkach zdarzenia, gwałtownie odbił na lewy pas ruchu i sam wymusił pierwszeństwo na kierowcy Skody, który poruszał się lewym pasem ruchu.

Skoda po zderzeniu z ciężarówką dachowała. Na szczęście kierowca nie doznał żadnych poważniejszych urazów. Kierowca Audi uciekł z miejsca zdarzenia i wjechał na obwodnicę w stronę Żor. Był to pojazd koloru białego lub srebrnego.

W sieci pojawił się apel z prośbą o pomoc w namierzeniu sprawcy zdarzenia.
Loading...


Jezdnia prowadząca w stronę Bielska-Białej była całkowicie nieprzejezdna. Kierowcy musieli skorzystać z prowizorycznie utworzonego objazdu. Utrudnienia w ruchu trwały przeszło godzinę. Policjanci prowadzą dalsze czynności w tej sprawie. Trwa m.in. analiza nagrań monitoringu, która być może pozwoli namierzyć pojazd, który wymusił pierwszeństwo na kierowcy ciężarowego MAN-a. Osoby, które około godziny 12:00 podróżowały DW935 proszone są o sprawdzenie zapisu z kamer samochodowych i ewentualny kontakt z pszczyńską policją.

sid / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Wypadki i kolizje - powiat pszczyński

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje - powiat pszczyński" podaj