pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 21 lutego 2020
  • 24 lutego 2020
  • wyświetleń: 59460

Paweł Piszczek spoczął na cmentarzu Wszystkich Świętych

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Iskra Pszczyna" podaj

19 lutego wieczorem po ciężkiej chorobie w wieku 42 lat zmarł były piłkarz i trener młodzieży w Iskrze Pszczyna Paweł Piszczek. Nabożeństwo żałobne odbyło się w poniedziałek, 24 lutego w kościele p.w. Podwyższenia Krzyża Św. w Pszczynie. Zmarły został pochowany na cmentarzu Wszystkich Świętych w Pszczynie.

Paweł Piszczek


Paweł był wychowankiem Miejskiego Klubu Sportowego Iskra Pszczyna, skąd trafił najpierw do juniorów, a następnie do czwartoligowych rezerw Górnika Zabrze. Później na tym samym poziomie rozgrywkowym występował w Carbo Gliwice oraz Unii Kędzierzyn Koźle. Po powrocie w rodzinne strony grał w LKS Stara Wieś, Iskrze oraz jako grający trener w LKS Czarków.

Swoją przygodę z piłką kontynuował następnie jako trener grup młodzieżowych w ATS Orły Mirosława K. i MKS Iskra Pszczyna. W ostatnim czasie zawodowo związany był z Powiatowym Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Pszczynie.

BM / pless.pl, źródło: MKS Iskra Pszczyna

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Iskra Pszczyna

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Iskra Pszczyna" podaj