pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 21 lutego 2020
  • wyświetleń: 6833

[ZDJĘCIA] Stypendia i nagroda dla sportowców z gminy Pawłowice

W środę, 19 lutego wójt gminy Franciszek Dziendziel oraz przewodniczący Rady Gminy Pawłowice Andrzej Szaweł wręczyli dwa stypendia i jedną nagrodę dla wyróżniających się sportowców.

Stypendia i nagroda dla sportowców z gminy Pawłowice - 19.02.2020 · fot. UG Pawłowice


Zgodnie z Regulaminem Programu Stypendialnego "SPORTOWIEC" stypendia sportowe przyznano na okres 10 miesięcy. Wnioski zostały złożone wraz ze wszystkimi wymaganymi w regulaminie załącznikami i spełniły kryteria określone w regulaminie. Komisja Stypendialna po ich rozpatrzeniu przyznała stypendia sportowe w wysokości 380,00 zł miesięcznie Robertowi Kamińskiemu i Mateuszowi Dziendzielowi.

Robert Kamiński jest zawodnikiem KS WARSZOWICE, uprawia curling i zajął I miejsce w Mistrzostwach Polski Juniorów Młodszych. Drugim stypendystą jest Mateusz Dziendziel, zawodnik UKS PIONIER, szachista, który zajął I miejsce w Drużynowych Mistrzostwach Polski Juniorów w szachach.

Dodatkowo przyznano nagrodę sportową w wysokości 2600 zł dla Alicji Ulatowskiej, zawodniczki Wiodącego Ludowego Klubu Sportowego KMICIC Częstochowa, która uprawia triathlon. Zajęła ona I miejsce w Mistrzostwach Polski w kat. Elity kobiet Triathlon sprint. W imieniu zawodniczki nagrodę odebrała mama.

Zgodnie z Regulaminem Programu Stypendialnego "SPORTOWIEC" nagroda jest jednorazowym świadczeniem pieniężnym lub rzeczowym wypłaconym z budżetu Gminy Pawłowice jako wyraz uznania dla zawodnika za osiągnięcie wysokiego wyniku sportowego we współzawodnictwie sportowym.

BM / pless.pl, źródło: UG Pawłowice

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.