Firmy w czasie epidemii Firmy w czasie epidemii

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 26 lutego 2020
  • wyświetleń: 684

Pożyczki bez BIK - gdzie je znajdę?

Materiał partnera:

Biuro Informacji Kredytowej gromadzi informację o naszych zobowiązaniach finansowych. Większość kredytów czy pożyczek zaciąganych przez nasz będzie monitorowana w BIK. Każde opóźnienie w płatności raty będzie negatywnie wpływało na nasz wizerunek w bazie. Co jeśli osoba posiadająca zły wpis w BIK będzie starała się o pożyczkę? Czy ma szansę ją otrzymać?

Pożyczki bez BIK - gdzie je znajdę?


Do 50 000 zł w firmach pozabankowychPożyczkę bez BIK możemy otrzymać tylko w instytucjach niebankowych. Banki takiego klienta odrzucą na wstępnej weryfikacji, gdyż nie akceptują osób, których historia w bazie dłużników jest negatywna. Wszystkie firmy udzielające pożyczki bez BIK możemy znaleźć w na wielu stronach. Przyjazny ranking pożyczek dla zadłużonych pomoże w finansowaniu każdemu, kto potrzebuje pieniędzy - nawet do kwoty 50 000 zł. Znajdziemy tam również pożyczki krótkoterminowe zwane chwilówkami jak i również te z okresem płatności w ratach.

Pozabankowe instytucje, zanim wydadzą decyzję, również mogą pobrać raport z BIK, jednak wiele firm nie bierze go pod uwagę. Dla nich ważna jest obecna sytuacja klienta. To jakie ma dochody, z jakich źródeł i jaka suma pieniędzy wpływa na konto klienta.

Nawet dla osób bardzo zadłużonychFinansowanie z firmach pozabankowych jest idealnym rozwiązaniem dla osób bardzo zadłużonych. Jeśli mamy negatywny wpis w bazach BIK, KRD czy nawet ERIF to znak, że nie radzimy sobie z finansami. W takiej sytuacji ciężej jest otrzymanie dodatkowej gotówki, ale jest to możliwe. Istnieje parę instytucji, które dają pożyczki osobom z wieloma długami. Wystarczy wejść w powyższy ranking i znalezienie takiej firmy, dla które nasze długi nie będą miały znaczenia.

Spirala zadłużenia - uważaj na niąW każdej sytuacji kiedy pożyczamy pieniądze musimy być świadomi ryzyka. Zbyt krótki okres pożyczki może spowodować naszą niewypłacalność. Taka sytuacja dotyczy coraz więcej klientów, co skutkuje wpadnięciem w spiralę zadłużenia. Jedna, dwie a nawe kilkanaście zobowiązań finansowych spłacane w jednym czasie mogą poważnie naruszyć nasz portfel. Niepotrzebny stres, rozmowy z windykatorami a w ostateczności komornik. Aby ominąć wszystkie przykrości, przed wzięciem pożyczki czy kredytu, należy zastanowić się czy to ostateczne rozwiązanie. Czy aby na pewno kwota i okres kredytu są dopasowane do nasze sytuacji finansowej.

W długi możemy popaść bardzo szybki, a wyjście z nich to długa i ciężka droga do odzyskania swobody finansowej.