pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 19 lutego 2020
  • 2 marca 2020
  • wyświetleń: 7711

Akcja "Swojskie kreple dla Aleppo". Zebrano 5250 złotych

Za nami:

W parafii Łąka "tłusty czwartek" tradycyjnie jest okazją nie tylko do objadania się pączkami, ale też do pomocy znajdującym się w tragicznej sytuacji syryjskim chrześcijanom.

Wszystkim ludziom dobrej woli i szlachetnego serca, którzy w jakikolwiek sposób przyłączyli się do naszej akcji, składamy najserdeczniejsze podziękowanie. Dzięki Wam III edycja "łąckiego pączkowania" przyniosła imponującą kwotę 5.250 złotych. Na kwotę tę złożyła się sprzedaż w salce, puszki w sklepach, rozprowadzanie pączków w rodzinie i wśród znajomych oraz wpłaty "bezpączkowe". Pieniądze zostały przelane na konto Caritas Polska dla programu ''Rodzina Rodzinie".

Świat zapomniał o Syrii. Nasza parafia uczestniczy w programie "Rodzina Rodzinie" od stycznia 2017 roku. Akcje takie jak ta umożliwiają czynienie dobra. Pośród różnych aspektów naszego przedsięwzięcia najważniejsza wydaje się wrażliwość serca, które potrafi - lub nie potrafi - otworzyć się na bliźniego, który żyje w skrajnie trudnych warunkach i który często nie ma nawet chleba, nie mówiąc o pączkach czy innych tego rodzaju "luksusach".

Jeszcze raz bardzo dziękujemy.

Za niewydarzone kreple przepraszamy.


Koordynatorzy

BM, Aurelia Gogol / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.