Firmy w czasie epidemii Firmy w czasie epidemii

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 18 lutego 2020
  • wyświetleń: 2600

Najczęsciej wybierane modele wiatrówek

Materiał partnera:

Tegoroczna zima ledwo zasługuje na swoje miano, a wiosna intensywnie szturmuje nasze granice. Z tej przyczyny sezon na aktywności na świeżym powietrzu rozpoczyna się wcześniej. Dla niegustujących w spacerach i wycieczkach dobrą alternatywą są wypady w celu podziurawienia kilku tarcz lub puszek z użyciem wiatrówki. Dlatego też sklep combat prezentuje najczęściej wybierane wiatrówki. Wszystkie prezentowane modele do kupienia w sklepie https://www.combat.pl/

Najczęsciej wybierane modele wiatrówek


Wiatrówka pistolet Umarex DX17Zacznijmy od małego gabarytu. Pistolet wiatrówka Umarex DX17 zdobył serca swoich nabywców trzeba czynnikami. Po pierwsze jest to model sprężynowy, dzięki czemu nie wymaga do działania kupowanych osobno kapsuł z CO2. Po drugie może strzelać śrutem kalibru 4,5 mm zarówno okrągłym BB, jak i grzybkowym Diabolo. Po trzecie — jest niedrogi, więc doskonały dla osób zaczynających przygodę ze strzelectwem pneumatycznym. Ponadto jest wyposażony w bezpiecznik oraz szynę montażową umożliwiającą korzystanie z celownika laserowego.

Najczęsciej wybierane modele wiatrówek


Wiatrówka karabinek Browning X-Blade Hunter Wood 4,5 mmKolejna pozycja w zestawieniu to karabinek wiatrówka Browning X-Blade Hunter Wood kalibru 4,5 mm. Ten miotacz śrutu Diabolo o klasycznym designie charakteryzuje się wysoką jakością wykonania, optymalną celnością i niewygórowaną ceną. Mechanizm sprężynowy naciągany przez złamanie lufy to również klasyka gatunku, a bezpiecznik podnosi bezpieczeństwo użytkowania. Ergonomicznie wyprofilowane łoże pozwala na wygodny chwyt, a baka policzkowa ułatwia przyjęcie prawidłowej pozycji głowy. Na górnej szynie montażowej można zamontować lunetę, aby zwiększyć precyzję oddawanych strzałów.

Najczęsciej wybierane modele wiatrówek


Wiatrówka karabinek Walther Terrus 5,5 mmNastępny bestseller to również karabinek wiatrówka, konkretnie Walther Terrus kalibru 5,5 mm z łamaną lufą. Cięższy śrut lepiej sprawdza się w strzelaniu do celów reaktywnych lub puszek ze względu na wyższą moc obalającą. Elegancka oprawa wiatrówki przyciąga spojrzenia, a dzięki zastosowanemu w jej produkcji polimerowi jest odporna na warunki środowiskowe. Gwintowany koniec lufy umożliwia montaż tłumika, a na górna szyna montażowa pozwala na korzystanie z lunety. Dodatkowa zaleta to regulowany spust, który można dostosować do własnych preferencji.

Najczęsciej wybierane modele wiatrówek


Warto przeczytać:

Jak wybrać śrut do wiatrówki?
Pierwsza wiatrówka? Na co zwrócić uwagę?
Jak ćwiczyć strzelanie?

Strzelba RAM Umarex T4E HDS 68 lupara .68Ostatni przebój 2019 roku to nie wiatrówka w klasycznym rozumieniu, ale również zalicza się do kategorii broni pneumatycznej. Strzelba RAM Umarex T4E kalibru .68 cala, bo o niej mowa, to dwulufowa wyrzutnia kul (gumowych lub z gazem pieprzowym) zasilana wkładami z CO2. To nie tylko sprzęt do strzelań sportowych, ale również całkiem skuteczny środek obrony osobistej. Uderzenie ciężkiego pocisku, lub uwolniona z niego chmura drażniącego gazu, może skutecznie ostudzić zapał napastnika. Zintegrowana szyna akcesoryjna pod lufą umożliwia montaż latarki lub celownika laserowego.

Najczęsciej wybierane modele wiatrówek


Jak widać przekrój najczęściej wybieranych modeli broni pneumatycznej był dość szeroki. Idąc tym tropem, można dość bezpiecznie założyć, że jest to doskonały wybór niemal dla każdego, kto planuje aktywności poza domem.

Sprawdź wszystkie produkty w sklepie https://www.combat.pl/