pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 20 lutego 2020
  • wyświetleń: 2508

Nowa ankieta firmy TECH Sterowniki - do wygrania praktyczne gadżety

Artykuł sponsorowany:

Masz w swoim domu lub mieszkaniu zamontowane grzejniki? W takim razie zachęcamy cię do udziału w krótkim, internetowym badaniu dotyczącym ich pracy oraz kosztów ogrzewania. Jeśli odpowiesz na pytanie dodatkowe znajdujące się na końcu ankiety, możesz wygrać jeden z trzech praktycznych zestawów gadżetów z logo TECH Sterowniki. Odpowiedzi zbieramy do 15 marca!

vNowa ankieta firmy TECH Sterowniki - do wygrania praktyczne gadżety


Krótka ankieta na temat efektywności pracy grzejnikówNajnowsze badanie firmy TECH Sterowniki oferującej nowoczesne rozwiązania do sterowania ogrzewaniem dotyczy pracy grzejników, które wciąż cieszą się dużą popularnością w gospodarstwach mieszkalnych. Celem ankiety jest określenie aktualnej sytuacji, a także zdefiniowanie potrzeb użytkowników dotyczących wydajności pracy grzejników.

Ankieta zawiera w sumie kilkanaście pytań na temat codziennych nawyków, obsługi grzejników oraz kosztów ponoszonych za ogrzewanie. Większość pytań ma charakter zamknięty, a udzielenie odpowiedzi na nie to kwestia zaledwie kilku minut.

Aby przejść bezpośrednio do ankiety, wystarczy kliknąć link: www.techsterowniki.pl/blog/jak-efektywnie-pracuja-grzejniki-w-twoim-domu--ankieta

Zestaw gadżetów w zamian za odpowiedź na pytanie otwarteW ankiecie na końcu znajduje się specjalne pytanie dodatkowe. Za udzielenie na nie odpowiedzi możesz zgarnąć pakiet gadżetów, takich jak plecak, koszulka, powerbank i kubek. A pytanie konkursowe brzmi: "Co w największym stopniu mogłoby Ci pomóc w efektywnym zarządzaniu ogrzewaniem"? Każdy, kto zdecyduje się podzielić swoimi przemyśleniami na ten temat, będzie brany pod uwagę w czasie wyboru trzech nagrodzonych osób.

Wyniki ankietyPo zakończeniu badania i przyznaniu nagród, na blogu pojawi się wpis podsumowujący uzyskane wyniki. Biorąc udział w ankiecie, masz realny wpływ na to, jaki wyłoni się z badania. Będziesz mógł także zapoznać się z opinią i preferencjami innych internautów.

Gorąco zachęcamy do udziału! Pamiętaj, że masz czas do 15 marca.Zapewniamy, że wszystkie udzielone odpowiedzi pozostaną anonimowe. Ze szczegółowym regulaminem ankiety możesz się zapoznać na stronie: www.techsterowniki.pl/blog/!uploads/regulamin_konkursu.pdf