pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 12 lutego 2020
  • wyświetleń: 7973

[ZDJĘCIA] Przyznano nagrody przedsiębiorcom z gminy Pawłowice

7 lutego w sali widowiskowej Centrum Kultury w Pawłowicach odbyła się uroczystość, podczas której wręczono medal Wojana najlepszemu przedsiębiorcy z gminy Pawłowice.Firmą z Tradycjami 2020 została Hurtownia Materiałów Budowlanych Czesław Goszyc z Pawłowic. Jej działalność skupia się na handlu hurtowym wyspecjalizowanymi materiałami hydro i termoizolacyjnymi. Jednocześnie zwycięska firma może się poszczycić wysoką jakością produktów oraz profesjonalną obsługą klienta.

Medal Wojana wręczył ubiegłoroczny laureat Mirosław Penkala, który reprezentował Zakład Mięsno-Wędliniarski "Mir-Max" z Pielgrzymowic.

Firma z Tradycjami 2020 · fot. Urząd Gminy Pawłowice


Franciszek Dziendziel, wójt gminy Pawłowice wręczył wyróżnienia dla firm, które budują estetyczny wizerunek gminy. W tym roku pamiątkowe dyplomy w dowód uznania za zagospodarowanych siedzib odebrała Anna Dąbrowska, prezes Spółdzielni Mieszkaniowej Pawłowice oraz Stanisław Bielaszka, właściciel firmy Transportowo-Handlowo-Usługowa "Bielaszka".

W imieniu Zarządu Powiatu Pszczyńskiego wyróżnionym przedsiębiorcom gratulował Grzegorz Nogły, członek Zarządu.

Na zakończenie gali wystąpił Teatr Muzyczny Castello z Mosznej. Artyści zaprezentowali najsłynniejsze melodie operetkowe i musicalowe.

BM / pless.pl, źródło: UG Pawłowice

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.