Firmy w czasie epidemii Firmy w czasie epidemii

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 10 lutego 2020
  • wyświetleń: 13267

Czołowe zderzenie w Radostowicach. Trzyosobowa rodzina w szpitalu

Policjanci z Pszczyny ustalają dokładny przebieg sobotniego wypadku drogowego, do którego doszło w Radostowicach na ul. Pszczyńskiej. Zderzyły się tam dwa samochody osobowe. Do szpitala trafili pasażerka skody i dwójka jej dzieci. Ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Kierowcy w chwili zdarzenia byli trzeźwi.

Informację o zdarzeniu dyżurny pszczyńskiej komendy otrzymał około godziny 14.00. Wynikało z niej, że na głównej drodze w Radostowicach zderzyły się jadące z przeciwnych kierunków dwa samochody. Policjanci wstępnie ustalili, że jadący peugeotem 30-latek, próbując uniknąć zderzenia z jadącym przed nim autem, zjechał na przeciwny pas ruchu. Niestety ten manewr okazał się złym rozwiązaniem, ponieważ ta część drogi również była zajęta. Jechała nim skoda, którą podróżowała pięcioosobowa rodzina z Opola.

Do szpitala trafiły w sumie 3 osoby. To, jakie były powody tego zdarzenia i kto przyczynił się do wypadku już wkrótce wskaże prowadzone przez pszczyńskich policjantów postępowanie.

BM / pless.pl, źródło: KPP Pszczyna

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.