pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 4 stycznia 2006
  • wyświetleń: 1941

Zamieszanie z protokołami

W gminie Miedźna jest problem z protokołami z sesji Rady Gminy. Ostatniego (z sesji listopadowej) radni nie mieli okazji przejrzeć, bo utknął gdzieś w Urzędzie Gminy. Do biura Rady trafił na dzień przed sesją 29 grudnia. Ponoć nie był to pierwszy przypadek. - Nie może być tak, że protokół trafia do wójta, skarbnika, a dzień przed sesją do Rady Gminy. To protokół Rady Gminy - zwracał na ostatniej sesji uwagę przewodniczący RG.

Omawiany protokół był zapisem przebiegu sesji z 15 listopada 2005 r. Na początku każdej sesji jest głosowanie nad przyjęciem protokołów. Tak było też na sesji 29 grudnia 2005 r. Przewodniczący Rady Gminy Alojzy Wojciech wyjaśnił, że nie może przyjąć protokołu, bo nie wie, co jest w nim napisane. Wstrzymała się od głosu Iwona Kołodziej (jak nam wyjaśniła, ponieważ też nie zna treści protokołu). Pozostali radni byli "za" przyjęciem protokołu.

Więcej, czytaj w papierowym wydaniu Echa.

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.