Firmy w czasie epidemii Firmy w czasie epidemii

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 3 lutego 2020
  • 4 lutego 2020
  • wyświetleń: 6682

List od czytelnika: sterty śmieci w ćwiklickim lesie

W styczniu pisaliśmy o zalegających śmieciach przy zbiorniku wodnym w Porębie. To niestety nie jedyne takie miejsce w okolicy. W niedzielę otrzymaliśmy od naszego czytelnika list oraz zdjęcia zaśmieconego lasu w Ćwiklicach.

Zaśmiecony las w Ćwiklicach - 02.02.2020 · fot. zdjęcia nadesłane przez czytelnika


- Ogarnia mnie ogromny smutek. Wróciłem dziś ze spaceru po ćwiklickim lesie i jestem przerażony. Las wycięty w pień, ale to jeszcze tak nie boli jak te sterty butelek rozrzuconych po torze dla rowerów i motorów, który urządzili sobie młodzi ludzie, lubiący tego typu sport. Rozumiem - każdy ma jakieś hobby, tylko gdzie kultura? Łatwo pełną butelkę przywieźć do lasu, trudno pustą zabrać i wyrzucić w domu. Czy sport w tak zaśmieconym lesie ma być bardziej ekstremalny? Czy w takim brudzie, śmietnisku lepiej się czują? Wstyd, droga młodzieży. Ale nawyki sprzątania wynosi się z domu. Rodzice, nauka poszła w las... - pisze czytelnik.

ar / pless.pl

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.