pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 3 lutego 2020
  • wyświetleń: 4223

Policjanci podsumowali 2019 rok: mniej przestępstw w powiecie

Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji inspektor Artur Bednarek spotkał się na naradzie rocznej z policjantami i pracownikami cywilnymi z Komendy Powiatowej Policji w Pszczynie. Podsumowano miniony rok oraz przedstawiono przedsięwzięcia planowane na rok 2020.

Narada roczna w pszczyńskiej komendzie - 31.01.2020 · fot. KPP Pszczyna


W piątek, 31 stycznia w pszczyńskiej komendzie odbyła się narada podsumowująca pracę policjantów w 2019 roku. Wzięli w niej udział mundurowi i pracownicy cywilni pionów: kryminalnego, prewencji, ruchu drogowego, przestępczości gospodarczej i finansów. W uroczystym podsumowaniu roku uczestniczyli również przedstawiciele władz samorządowych oraz współpracujących z pszczyńskimi policjantami służb mundurowych, tj. Straży Pożarnej i Straży Miejskiej.

Podczas spotkania Komendant Powiatowy Policji w Pszczynie insp. Piotr Sidzina wraz ze swoim zastępcą mł. insp. Piotrem Kost przedstawili wyniki osiągnięte przez jednostkę oraz zaprezentowali najważniejsze założenia, które będą realizowane w 2020 roku.

Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji inspektor Artur Bednarek, podsumowując naradę podziękował zgromadzonym za zaangażowanie oraz codzienną pracę na rzecz lepszego funkcjonowania pszczyńskiego garnizonu. Wskazał również cele, które stawia przed kierownictwem jednostki w tym roku. Do podziękowań przyłączyła się również starosta powiatu Barbara Bandoła oraz wójtowie gmin, którzy podziękowali za dotychczasową współpracę na rzecz poprawy bezpieczeństwa mieszkańców powiatu pszczyńskiego.

- W każdej z gmin powiatu pszczyńskiego przestępczość w 2019 roku była niższa niż w roku 2018. Poczucie bezpieczeństwa w naszym powiecie jest wysokie i zawdzięczamy to funkcjonariuszkom i funkcjonariuszom Komendy Powiatowej Policji w Pszczynie - informuje na swoim fanpage'u na Facebooku starosta Barbara Bandoła i dodaje: - dziękuję kierownictwu pszczyńskiej jednostki, policjantkom i policjantom oraz pracownikom cywilnym wszystkich pionów - kryminalnego, prewencji, ruchu drogowego, przestępczości gospodarczej i finansów. To Wasza codzienna służba powoduje ograniczenie przestępczości na terenie powiatu. Dziękuję za współpracę w zapewnianiu bezpieczeństwa naszym mieszkańcom. W trwającym roku życzę bezpiecznej służby, która daje satysfakcję i nie przynosi zbyt dużych stresów.

BM / pless.pl, źródło: KPP Pszczyna

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.