pless.pl

Reklama

Wiadomości

  • 31 stycznia 2020
  • wyświetleń: 8014

Zespół Chłodno w audycji "Będzie głośno" Czwórki Polskiego Radia

Chłodno to duet, który powstał przełomem lata oraz jesieni ubiegłego roku. Tworzą go pszczynianin Szymek Pałyz i tyszanka Julka Zastryżna. W piątek, 31 stycznia o godzinie 18.05 muzycy byli gośćmi Damiana Sikorskiego w audycji "Będzie głośno" w Czwórce Polskiego Radia.Julia i Szymon opowiedzieli o tym, jak się to wszystko zaczęło oraz o tym, jak tworzą swoją muzykę. Duet przybliżył także muzyczne plany na przyszłość. Ponadto podczas audycji można było wysłuchać minikoncertu zespołu Chłodno.

Wywiad odbył się w piątek, 31 stycznia o godzinie 18:05. Dla tych, którzy nie mogli słuchać na żywo, audycja została udostępniona na stronie Polskiego Radia.

Warto dodać, że zespół Chłodno aktualnie jest w trakcie trasy koncertowej. - Zapraszamy na nasze koncerty, a już niedługo wrócimy do Was z naszą płytą, nad którą teraz pracujemy - informują Julia i Szymon.

chłodno trasa koncertowa

BM / pless.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.