pless.pl

Reklama

Wiadomości

  • 30 stycznia 2020
  • 3 lutego 2020
  • wyświetleń: 40863

[WIDEO, FOTO] R. Biedroń, kandydat na Prezydenta RP w Pszczynie

W niedzielę, 2 lutego o godzinie 12.00 na rynku w Pszczynie odbyło się spotkanie z Robertem Biedroniem. Podczas wydarzenia kandydat na Prezydenta RP bardzo ciepło wypowiadał się o naszym mieście i z chęcią rozmawiał z mieszkańcami.

Loading...


Loading...


- Czas na politykę odwagi. Czas na odważny krok w przyszłość! Chciałbym zaprosić do współpracy wszystkich, którym zależy na bezpiecznej, dostatniej i demokratycznej Polsce - zachęca Robert Biedroń.

Wizyta Roberta Biedronia - kandydata na prezydenta Polski - 02.02.2020 · fot. Grzegorz Załucki


Spotkanie z Robertem Biedroniem stanowiło także inaugurację lokalnych komitetów wyborczych. - Nasze lokalne komitety są otwarte dla Was i gotowe na Waszą energię. Ty też masz szansę włączyć się w ruch poparcia jedynego progresywnego kandydata w wyborach prezydenckich! Każdy może się zapisać i pomóc w osiągnięciu naszego wspólnego marzenia - zachęcali organizatorzy wydarzenia, Podbeskidzie z Biedroniem.

BM / pless.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.