pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 28 stycznia 2020
  • 29 stycznia 2020
  • wyświetleń: 10093

Śmierć na pasach w Czechowicach-Dziedzicach. Nie żyje 73-letni pieszy!

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje - powiat pszczyński" podaj

Do wypadku doszło we wtorek, 28 stycznia około godziny 17:30 na ulicy Legionów w Czechowicach-Dziedzicach. Samochód osobowy marki Fiat Fiorino potrącił mężczyznę na przejściu dla pieszych w pobliżu skrzyżowania z ulicą Jagiellońską. Interweniowały wszystkie służby ratunkowe. Wypadek okazał się śmiertelny w skutkach.

Śmiertelne potrącenie na ul. Legionów - 28.01.2020 · fot. ML


Ze wstępnych informacji przekazanych przez zespół prasowy Komendy Miejskiej Policji w Bielsku-Białej wynika, że 73-letni mężczyzna przechodził przez przejście dla pieszych ze strony lewej na prawą względem ruchu pojazdu. Doszło do potrącenia przez samochód osobowy marki Fiat Fiorino, którym kierował 26-letni obywatel Ukrainy. Siła uderzenia była duża - pieszy znalazł się kilkanaście metrów od przejścia dla pieszych. Upadł na chodnik i nie dawał oznak życia.

Mimo trwającej blisko godzinę reanimacji nie udało się przywrócić funkcji życiowych poszkodowanego. Lekarz pogotowia ratunkowego stwierdził zgon pacjenta. Obywatel Ukrainy kierujący pojazdem był trzeźwy, posiadał prawo jazdy i zgodę na pracę w Polsce. Trwają czynności dochodzeniowo-śledcze pod nadzorem prokuratury.

sid / pless.pl, źródło: bielskiedrogi.pl

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Wypadki i kolizje - powiat pszczyński

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje - powiat pszczyński" podaj