pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 28 stycznia 2020
  • wyświetleń: 10606

35-latek jechał 120 km/h w terenie zabudowanym. Stracił prawo jazdy

Pszczyńscy policjanci namierzyli kolejnego kierowcę, który w terenie zabudowanym pędził z nadmierną prędkością. Kierowca VW Passata przekroczył ją o prawie 150 procent w miejscu, gdzie obowiązuje ograniczenie do 50 km/h. Za niebezpieczną jazdę główną drogą w Porębie policjanci zatrzymali mu prawo jazdy.

Upłynie jeszcze kilka tygodni zanim 35-letni kierowca volkswagena ponownie odbierze swoje prawo jazdy. W poniedziałek, 27 stycznia przed południem policjanci z pszczyńskiej drogówki zatrzymali go do kontroli na ul. Wodzisławskiej, gdzie w terenie zabudowanym pędził ze znacznie przekroczoną prędkością. Służące do pomiarów prędkości urządzenie pokazało na wyświetlaczu 120 km/h, czyli o 70 km/h za dużo.

Za zlekceważenie przepisów ruchu drogowego mieszkaniec Brzeźc będzie musiał pożegnać się ze swoim prawem jazdy na najbliższe 3 miesiące.

BM / pless.pl, źródło: KPP Pszczyna

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.