pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 26 stycznia 2020
  • 27 stycznia 2020
  • wyświetleń: 13991

Wątpliwa reklama dla Goczałkowic-Zdroju w popularnej rozgłośni radiowej

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Smog w Pszczynie" podaj

Od poniedziałku do piątku na antenie Programu Trzeciego Polskiego Radia podawane są aktualne wyniki jakości powietrza w Polsce. Niestety jedną z najczęściej wymienianych przez spikera miejscowości są Goczałkowice-Zdrój.

W pobliżu szkoły podstawowej w Goczałkowicach będz
Wątpliwa reklama dla Goczałkowic-Zdroju w popularnej rozgłośni radiowej · fot. UG Goczałkowice-Zdrój


"Raport Smogowy" odczytywany jest na "Trójce" od poniedziałku do piątku około godziny 7.30. W krótkim komunikacie spiker wymienia miejscowości, w których występują przekroczenia pyłów zawieszonych w powietrzu. Niestety gmina Goczałkowice-Zdrój należy do ścisłej "czołówki" rankingu miejscowości z przekroczeniami. Od 1 do 25 stycznia na terenie Goczałkowic-Zdroju odnotowano 13 dni z przekroczeniem poziomu dopuszczalnego pyłu zawieszonego PM10.

W radiowym zestawieniu uwzględnia się tylko te miejscowości, na terenie których działają stacje Inspektoratu Ochrony Środowiska. Przypominamy, że od kwietnia 2019 roku w rejonie ulicy Parkowej działa mobilna stacja Wojewódzkiego Inspektoratu Ochrony Środowiska w Katowicach. Mierzone są związki azotu, ozonu, benzenu, pyłu zawieszonego PM10 i PM2,5.

Z wynikami można zapoznać się na stronie powietrze.katowice.wios.gov.pl.

ab / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Smog w Pszczynie

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Smog w Pszczynie" podaj