pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 1 stycznia 2006
  • wyświetleń: 2535

Koncert Gospel Joyful Voice

Koncert Gospel Joyful Voice


Uwaga fani chóru Gospel Joyful Voice - w Pszczyńskim Centrum Kultury czeka 200 bezpłatnych wejściówek na niedzielny koncert. Wejściówki można odbierać dzisiaj (piątek) do godz. 20.00. Będzie je można także otrzymać w dniu koncertu od godz. 12.00 (jeśli nie zostaną jednak wcześniej rozdane).

Koncert, w ramach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, rozpocznie się w niedzielę o godz. 16.30. Organizatorem jest Forum Młodych przy Regionalnej Izbie Gospodarczej w Katowicach, przy wsparciu finansowym Urzędu Miasta i Starostwa Powiatowego w Pszczynie.

Poniżej kilka informacji o chórze.

mot / pless.pl

-----------------------------

Chór gospel Joyful Voice działający przy Staromiejskim Centrum Kultury w Krakowie, powstał w marcu 2002 roku. Od tego czasu wystąpił w wielu miastach Polski jak również w Niemczech łącznie dając 46 koncertów. Joyful Voice to pięćdziesiąt serc pełnych Bożej miłości, na czele których stoi dyrygentka Aleksandra Slawik, absolwentka Akademii Muzycznej w Katowicach.

Gospel to wywodząca się z pieśni religijnych czarnoskórych niewolników muzyka pełna ducha. Zawiera ona zarówno dynamiczne, jak i bardzo spokojne utwory o charakterze hymnów czy psalmów. Każdy koncert wypełniony jest niesamowitą energią i radością, której nikt nie jest wstanie się oprzeć, bo "Joyful Voice" oznacza w języku angielskim "głos radości".

Tomasz Lida, Dyrektor Radia ART - CK. Dworek Białoprądnicki

"...Zespół łączy wysoki poziom przygotowania wokalnego z niezwykłą temperaturą swoich koncertów, podczas których ekstaza religijno-muzyczna wykonawców przenosi się także na widownię, tworząc wspólnie rozśpiewane, roztańczone, niezapomniane widowisko...."

Lidia Jazgar - Organizator "Galicyjskich Wieczorów z Piosenką", Właściciel Agencji Artystyczno-Promocyjnej ART BLUE

."...Zaprezentowaliście się jako prawdziwy "wulkan" dobrej energii! Radość śpiewania, szczery entuzjazm, spontaniczność, charakteryzujące Joyful Voice, ujęły nas wszystkich Nas, czyli artystów współwystępujących i publiczność, w liczbie kilkuset osób..."

www.joyfulvoice.art.pl class=dodaj target=_blank>www.joyfulvoice.art.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.