pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 21 stycznia 2020
  • wyświetleń: 17945

Wiceprezes ZM Henryk Kania złożył wniosek o upadłość spółki

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Zakłady Mięsne Henryk Kania" podaj

Początkiem grudnia zarządca Zakładów Mięsnych Henryk Kania złożył w sądzie wniosek o upadłość spółki. Kilkanaście dni później podobne pismo skierował do sądu wiceprezes przedsiębiorstwa. Na stronie internetowej spółki pojawiła się informacja dotycząca tej sprawy.

ZM Henryk Kania
ZM Henryk Kania


Zakłady Mięsne Henryk Kania Spółka Akcyjna w restrukturyzacji z siedzibą w Pszczynie ("Spółka") informują, iż dnia 14 stycznia 2020 r. zarządca ustanowiony dla Spółki w przyspieszonym postępowaniu układowym - Mirosław Mozdżeń - otrzymał zawiadomienie z Sądu Rejonowego Katowice - Wschód w Katowicach, X Wydział Gospodarczy o złożeniu przez Spółkę (reprezentowaną przez jej wiceprezesa) w dniu 16 grudnia 2019 r. w ww. sądzie uproszczonego wniosku o ogłoszenie upadłości Spółki.

Ww. wniosek został połączony do wspólnego rozpoznania z uproszczonym wnioskiem zarządcy o ogłoszenie upadłości, o którym Spółka informowała w raporcie bieżącym nr 90/2019.


Zakłady Mięsne Henryk Kania

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Zakłady Mięsne Henryk Kania" podaj

BM / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.