Firmy w czasie epidemii Firmy w czasie epidemii

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 20 stycznia 2020
  • wyświetleń: 15078

[FOTO] Wybuch pieca przemysłowego w Woli.42-latek poważnie poparzony

W poniedziałek, 20 stycznia około godziny 8.00 w jednym z zakładów produkcyjnych przy ul. Przemysłowej w Woli doszło do wybuchu w piecu służącym do suszenia trocin. Jedna osoba została poważnie ranna. To 42-letni mężczyzna, który doznał poparzeń. Interweniował śmigłowiec LPR.

- Przy ulicy Przemysłowej doszło do wybuchu w piecu technologicznym. W trakcie wybuchu w pobliżu była jedna osoba, która została poszkodowana. Mężczyzna odniósł obrażenia górnej części ciała oraz twarzy. Poszkodowany został zabrany przez zespół Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do szpitala w Siemianowicach Śląskich - informuje mł. bryg. Mateusz Caputa z Komendy Powiatowej PSP w Pszczynie.

25 osób ewakuowano przed przybyciem straży pożarnej. Na tę chwilę nie wiadomo, czy poszkodowany mężczyzna obsługiwał piec, czy po prostu znajdował się w jego pobliżu. Nieznane są również przyczyny wybuchu pieca. Sprawę będzie wyjaśniać policja.

Loading...

BM / pless.pl

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.