pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 19 stycznia 2020
  • 25 stycznia 2020
  • wyświetleń: 6424

Światowej klasy tenor Kaludi Kaludov wystąpi w Pszczynie

Za nami:

Światowej klasy bułgarski tenor Kaludi Kaludov ponownie wystąpi w Muzeum Zamkowym w Pszczynie.

Koncert Kaludi Kaludova i Uczestników Kursu Mistrzowskiego odbędzie się w sobotę, 25 stycznia o godzinie 18.00 w Sali lustrzanej Muzeum Zamkowego w Pszczynie.

Kaludi Kaludov z powodzeniem wykonuje partie w operach takich kompozytorów jak Bizet, Gounod, Leoncavallo, Mascagni, Ponchielli, Puccini i Verdi. Występował w wiedeńskiej Staatsoper i mediolańskiej La Scali, a także na scenach teatrów operowych Francji, Hiszpanii, Niemiec, Polski, Rosji, Szwajcarii oraz Kanady i USA.

Artysta od lat współpracuje z Muzeum m.in. przy projekcie "Kursy Mistrzowskie", w trakcie których dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem z młodymi adeptami śpiewu. Warto wspomnieć, że z okazji 70-lecia Muzeum Zamkowego w Pszczynie artysta został uhonorowany statuetką Róży Daisy - jako wieloletni przyjaciel tej instytucji.

W programie tegorocznego koncertu znajdą się operowe i operetkowe arie i duety zarówno w wykonaniu Kałudowa jak i uczestników kursu. Artystom przy fortepianie akompaniować będzie Roman Marchenko.

Bilet: 50 zł. Rezerwacja biletów odbywa się poprzez system rezerwacji: www.rezerwacja.zamek-pszczyna.pl, tel. 32 210 30 37. Formy płatności: przelew internetowy lub zakup biletu na miejscu w godzinach otwarcia kas Muzeum.

BM / pless.pl, źródło: Muzeum Zamkowe

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.