pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 18 stycznia 2020
  • 19 stycznia 2020
  • wyświetleń: 6671

[WIDEO] Bezdomny pies z Pszczyny wystąpił w spocie o adopcji zwierząt

Przygarnij szczęście - to akcja Fundacji ZWIERZ kierująca uwagę na odpowiedzialną adopcję zwierząt w Polsce. Zachęca do przygarnięcia szczęścia - bezdomnego zwierzaka. 14 stycznia światło dzienne ujrzał spot, w którym wystąpił Spiner - pies, który od kilku lat czeka na adopcję w pszczyńskim ośrodku dla bezdomnych zwierząt.Wideo jest efektem realizowanego przez Fundację ZWIERZ konkursu ZWIERZenie na scenariusz spotu internetowego promującego adopcję. Klip powstał na podstawie jednego ze zwycięskich scenariuszy. Fundacja zwraca w nim uwagę, że adopcja psa czy kota, musi być podjęta z pełną odpowiedzialnością i świadomością tego, jakie obowiązki bierzemy na siebie wraz z taką decyzją. Przyjęcie pod swój dach nowego członka rodziny, to decyzja na wiele lat - jak małżeństwo.

- Sama mam psa ze schroniska, który ma dwa lata i myślę, że to najlepsza decyzja jaką w życiu mogłam podjąć. Psy bardzo potrzebują naszej miłości i oddają ją po stokroć - mówi Joanna Osyda.

Matylda, w której rolę wcieliła się aktorka, znalazła swoje szczęście i podjęła jedną z najważniejszych decyzji w swoim życiu. Związała się na stałe, na poważnie i to w obecności urzędnika, granego przez Mirosława Neinerta - aktora, dyrektora Teatru Korez. W spocie zobaczyć można także filmowy debiut Spinera, bezdomnego psa, który od kilku lat czeka na adopcję w pszczyńskim ośrodku dla bezdomnych zwierząt.

- Spiner przebywa w ośrodku w okolicach Pszczyny, gdzie jest uczony życia. Trafił do Fundacji z takiego przytuliska, gdzie przebywał kilka lat. Bardzo się tam frustrował zamknięciem w kojcu i brakiem spacerów. Obecnie jest psiakiem już prawie w pełni ułożonym i czeka na swoją szansę, na swój dom, na swoich ludzi - mówi Aleksandra Gruszczyńska z Fundacji "Zwierzęca Arkadia".

BM / pless.pl, źródło: materiały prasowe

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.