pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 14 stycznia 2020
  • 19 stycznia 2020
  • wyświetleń: 34467

Znamy pierwszą gwiazdę, która wystąpi podczas Dni Pszczyny!

Pszczyńskie Centrum Kultury rozpisało konkurs na organizację Dni Pszczyny 2020. Wiadomo już kto będzie pierwszą gwiazdą tegorocznej imprezy. Na scenie w parku wystąpi zespół ENEJ. Kto uzupełni program? Tego dowiemy się w najbliższych tygodniach.

DNI PSZCZYNY 2018 - koncert MIOUSH - 18.08.2018 r.
DNI PSZCZYNY 2018 - koncert MIOUSH - 18.08.2018 r. · fot. Andrzej Grynpeter


Dni Pszczyny odbędą się 22 oraz 23 sierpnia, tradycyjnie na terenie parku zamkowego. Zgodnie z założeniami konkursu w sobotę na dużej scenie wystąpi zespół ENEJ. Z kolei drugiego dnia imprezy publiczności zaprezentować się ma "znany i uznany kabaret". Ponadto na niedzielę zaplanowano koncert "Wam Powstańcy - Gizdy z Pszczyny".

Jak czytamy w zamówieniu, mile widziani będą również wykonawcy związani z gminą Pszczyna i powiatem pszczyńskim, zarówno profesjonalni jak i amatorskiego ruchu artystycznego, w tym np. Paganda, Rock and Soul, Polonica, Sen, Barbara Broda-Malon z zespołem, sPolish Radio, Dream Atlas, Koziguar, Pszczyńska Grupa Rockowa (PGR).

Wśród proponowanych konferansjerów znaleźli się natomiast: Iwona i Bartłomiej Adamczak, Katarzyna Chlebny, Karol Wolski, Nina Nocoń oraz Łukasz Luszczak.

Enej
Gwiazdą Dni Pszczyny 2020 będzie zespół ENEJ · fot. Krystyna Janusz


Wydarzenie ma zwieńczyć widowisko zastępujące pokaz pirotechniczny. Pokaz ma cechować "innowacyjność, oryginalność, pomysłowość i zdolność przyciągnięcia uwagi uczestników". Jego wartość ma być nie mniejsza niż 20 000 zł.

Ile zatem w sumie będzie kosztowała tegoroczna organizacja Dni Pszczyny? Organizator zaznacza, że ocenie konkursowej podlegać będą oferty, których łączna cena brutto nie przekroczy kwoty 230 000 zł brutto.

Dokładny program wydarzenia poznamy w najbliższych tygodniach. Póki co, musimy uzbroić się w cierpliwość, dlatego zachęcamy do posłuchania najczęściej odtwarzanego hitu zespołu ENEJ, czyli "Kamień z napisem LOVE".

BM / pless.pl

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.