pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 15 stycznia 2020
  • wyświetleń: 8054

Największy w okolicy wybór aut do 10000 zł - ponad 100 aut w ofercie!

Artykuł sponsorowany:

Szukasz dobrego, ale taniego samochodu? Z naszą pomocą szybko znajdziesz swoje "auto do dychy". W ciągłej sprzedaży posiadamy ponad 100 aut! Nasz salon mieści się w Jastrzębiu-Zdroju przy ul. Pszczyńskiej 384. Zapraszamy.

auto do dychy


Tani samochód - dlaczego my?Posiadamy wieloletnie doświadczenie w sprzedaży samochodów. Specjalnie dla Ciebie wyszukamy i sprowadzimy głównie z Niemiec samochód do 10.000 zł.

Dokładamy wszelkich starań, aby sprowadzane przez nas samochody były autami bezwypadkowymi, zazwyczaj od pierwszego właściciela. Jesteśmy w stanie doradzić Państwu w wyborze odpowiedniego auta - podpowiemy, na jakie rozwiązania warto postawić, które będą idealnie dopasowane do Państwa potrzeb i oczekiwań.

Wszystkie dostępne lub sprowadzane przez nas auta są po opłatach celno skarbowych, przygotowane do rejestracji. Kupujący jest również zwolniony z opłaty skarbowej 2%.

Nasza wiedza i zdobyte doświadczenie pozwalają nam spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów. Stawiamy na jakość obsługi i Państwa pełne zadowolenie.

Pełną naszą ofertę możecie znaleźć na autado10.otomoto.pl.

Masz pytania - dzwoń - tel. 517-116-072

KontaktDAA Sp. z o.o.