pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 13 stycznia 2020
  • 14 stycznia 2020
  • wyświetleń: 7571

[FOTO] Potrącenie pieszego na Wiślance. Stan rannego jest ciężki

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje - powiat pszczyński" podaj

W niedzielę, 12 stycznia około godziny 17:00 na DK-81 przy granicy Pawłowic i Warszowic (jezdnia w kierunku Żor) doszło do wypadku. Interweniowały wszystkie służby ratunkowe.

w


Okoliczności zdarzenia są ciągle wyjaśniane przez policjantów z pszczyńskiej drogówki. 56-letnia kierująca Toyotą Yaris nie wiedziała, że potrąciła człowieka. Poczuła tylko uderzenie i zatrzymała pojazd. Gdy wyszła z auta znalazła ciężko rannego mężczyznę. To 35-letni mieszkaniec Jastrzębia-Zdroju. Poszkodowany trafił do szpitala. Jego stan był określany jako ciężki. Pobrano mu krew do analizy pod kątem zawartości alkoholu. Kierująca pojazdem była trzeźwa.

Do zdarzenia doszło na przejściu dla pieszych lub w jego bliskim sąsiedztwie. Kierująca twierdzi, że było to kawałek za przejściem dla pieszych. Utrudnienia w ruchu trwały ponad dwie godziny.

w

sid / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Wypadki i kolizje - powiat pszczyński

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje - powiat pszczyński" podaj