pless.pl

Reklama

Wiadomości

  • 7 stycznia 2020
  • 11 stycznia 2020
  • wyświetleń: 10763

[WIDEO, ZDJĘCIA] Prawie 400 osób na spotkaniu z Szymonem Hołownią!

Szymon Hołownia, kandydat na Prezydenta RP, spotkał się z mieszkańcami Bielska-Białej i regionu. Aula Wyższej Szkoły Finansów i Prawa okazała się zbyt ciasna i nie wszystkim udało się wejść na salę. Część osób nasłuchiwała wystąpienia byłego prezentera telewizyjnego z korytarza uczelni.

Prawie 400 osób na spotkaniu z Szymonem Hołownią - 10.01.2020 · fot. bielsko.info


Na zaproszenie do rozmowy z Szymonem Hołownią, który jeszcze przed rozpoczęciem oficjalnej kampanii wyborczej objeżdża Polskę w ramach cyklu spotkań #rozmowyPolaków, odpowiedziało prawie 400 mieszkańców Bielska-Białej i okolic. Zainteresowanie dyskusją z byłym prezenterem telewizyjnym wyrazili zarówno ludzie młodzi, dojrzali, jak i emeryci.

Warto odnotować, że w spotkaniu udział wzięło wielu samorządowców - m.in. przewodniczący Rady Miejskiej w Bielsku-Białej Janusz Okrzesik, radni klubu Niezależni.BB oraz burmistrz Czechowic-Dziedzic Marian Błachut wraz z dwoma zastępcami. Na widowni zasiadł także były Poseł na Sejm - Jerzy Jachnik.

Szymon Hołownia zaczął spotkanie od zwięzłego, 15-minutowego wystąpienia, po czym przez ponad godzinę odpowiadał na pytania zadawane z widowni. Poruszono wiele tematów - m.in. rozdział państwa od kościoła, politykę zagraniczną, obecną sytuację polityczną w kraju.

Zapis relacji na żywo:

Loading...

ab / pless.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.